Święto młodości, eksplozja pasji i talentów (film)

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z gali w Oświęcimskim Centrum Kultury, na której zaprezentowali się laureaci Powiatowy Przegląd Artystyczny „Kreatywni 2024” (youtube.com).

- Zgromadziliśmy się tutaj, by nagrodzić młodych ludzi o niezwykłych talentach, ogromnych sercach i wielkiej wiedzy, czyli artystów, naukowców i wolontariuszy – powiedziała, witając gości, Alina Kwarciak, dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu.

- To jest święto młodości, eksplozja pasji i talentów - podkreśliła członkini Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Teresa Jankowska.

„Kreatywni” to konkurs adresowany do uczniów szkół średnich prowadzonych przez Powiat Oświęcimski. Celem jest popularyzacja działań twórczych młodzieży, wyłonienie ciekawych osobowości artystycznych, wspieranie młodych ludzi w rozwoju uzdolnień artystycznych i promowanie aktywnego i wartościowego spędzania czasu wolnego.

W tegorocznej edycji uczestniczyło ponad 170 uczniów z 9 placówek.

O gali także tutaj: Doroczny przegląd młodych talentów | Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu (oswiecim.pl)

Fot. RafLor