Całkowita wartość robót budowlanych: 527.917,67 zł.

Wartość dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg: 411.223,00 zł.

Inwestycja obejmuje wykonanie remontu nawierzchni drogi powiatowej ul. Wadowickiej  na odcinku o długości 592 m poprzez wykonanie frezowania profilującego i położeniu dwóch nowych warstw asfaltu, ścięciu poboczy na szerokości 50 cm wraz z wysypaniem destruktem i powierzchniowym utrwaleniem emulsją asfaltową z grysem oraz odmuleniu rowów.

Na zrealizowanie robót budowlanych wykonawca ma 60 dni kalendarzowych od daty przekazania placu budowy tj. od dnia 16.10.2023r.

Realizacja projektu ma na celu głównie poprawę stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, podniesienie standardów technicznych drogi oraz zwiększenie dostępności transportowej. Projekt skierowany jest przede wszystkim do lokalnej społeczności.

Artykuły:

Kolejne odcinki dróg powiatowych zostaną wyremontowane

Remonty dróg powiatowych w Porębie Wielkiej i Głębowicach

Ważny odcinek drogi powiatowej w Głębowicach już po remoncie

Galeria zdjęć: